Roberto Pettorali šampionem Itálie

19.02.2014 08:20
Konec jezdecké sezony je spojen s mistrovskými soutěžemi a italské Working Equitation (i:Monta da lavoro) mistrovství se letos odehrálo v nádherném jezdeckém sportovním středisku Le Lame v mestečku Montefalco(https://www.horseslelame.com/).Ceny které se rozdali během šampionátu byli v hodnotě 15 000 Eur. Závody byli velice živé s vysokou účastí jezdců a s velmi dobrou úrovní jezdeckých kvalit.
Šampionem Itálie se stal Roberto Pettorali s Mosquito Bull, již 18-letým valachem plemene appaloosa, který byl s tímto jezdcem již několikrát viděn na stupníc vítězů jak evropských, tak i světových šampionátů. Druhé místo obsadil Paolo Sensi s koněm Navart, třetím byl Stefano Silveri s maremmanským koněm M.Rubina.